Konsultacja psychologiczna

 

Chciałbyś pokierować swoim życiem inaczej niż dotychczas?

Masz zmartwienie, z którym nie możesz sobie poradzić?

Chcesz rozwiązywać swoje problemy bardziej skutecznie?

Zdarzyło się coś, co nie pozwala ci normalnie funkcjonować?

Jesteś notorycznie przemęczony mimo zdrowej diety i ruchu?

Przyjdź do nas. Nie rozwiążemy Twoich problemów ale damy Ci narzędzia, dzięki którym sam będziesz się mógł z nimi zmierzyć.

Konsultacja psychologiczna to seria od jednego do trzech 50-minutowych spotkań z wykwalifikowanym psychologiem. Podczas spotkania nie będziesz musiał leżeć na leżance ani wymyślać z czym kojarzą Ci się plamy atramentu na kartce. Będzie to zwykła rozmowa, w której opowiesz o aktualnie doświadczanym problemie i tym co chciałbyś osiągnąć. Celem takiej konsultacji jest identyfikacja trudności oraz opracowanie strategii poradzenia sobie. Nierzadko spotkania takie są wstępem do podjęcia psychoterapii indywidualnej, określeniem motywacji i obszarów do pracy terapeutycznej. Specjalista podzieli się z Tobą tym, jak on widzi sprawy z którymi się zmagasz. W innym przypadku może zaproponować Ci inne rozwiązania, pokieruje w miejsce gdzie możesz uzyskać lepszą pomoc.

Jeśli nie jesteś przekonany, czy Twoje zmartwienia dotyczą sfery psychologicznej, emocjonalnej, dowiedz się tego na konsultacji psychologicznej.

Zapraszamy mieszkańców Warszawy i okolic w tym Rembertów, Wesoła, Wawer, Praga Południe, Sulejówek, Ząbki, Zielonka.

Facebook Icon