Magdalena Bień

psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka 5-letnich studiów psychologicznych ze specjalnością Psychoterapia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Praktykę odbyła w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego jako terapeuta w nurcie psychodynamicznym.

Jest w trakcie 4-letnich studiów podyplomowych z zakresu Psychoterapii akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” w nurcie psychodynamicznym/psychoanalitycznym.

Doświadczenie z zakresu psychoterapii oraz psychologii klinicznej zdobyła na Oddziale Zapobiegania Nawrotom (F10) w I Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim, Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego oraz w poradniach prywatnych.

Specjalizuje się w terapii osób z zaburzeniami lękowymi, psychotycznymi, depresyjnymi, z diagnozą zaburzeń osobowości oraz osób w kryzysie życiowym. Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą w formie terapii indywidualnej oraz grupowej.

Posiada również doświadczenie w zakresie badań opinii społecznej.

Prowadzi terapię indywidualną, dla par oraz grupową.

Pracuję pod stałą superwizją.

 

Facebook Icon