Kamilla Mielniczek

psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

kamilla mielniczekUkończyła psychologię ze specjalizacją kliniczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest psychoterapeutą oraz terapeutą uzależnień po 4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Specjalizuje się w seksuologii klinicznej w Polskim Towarzystwie Seksuologicznym, ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii w Poznaniu. Odbyła szereg szkoleń doskonalących w zakresie psychoterapii, m.in. „Terapia par” w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, „Racjonalna Terapia Zachowań (RTZ)” w Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej, „Szkolenie w zakresie psychoterapii uzależnień behawioralnych” w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP, „Neuropsychologia kliniczna” w Centrum CBT.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w poznańskich i koszalińskich ośrodkach terapeutycznych, m.in. Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień, Poradni Seksuologii i Patologii Więzi, Ośrodku Ekspertyz Sądowych, Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym, Szpitalu Klinicznym na Oddziale Leczenia Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu, Prywatnym Centrum Doskonalenia Umiejętności Wychowawczych.

W Centrum Terapii i Rozwoju Mitigo prowadzi konsultacje diagnostyczne w zakresie zaburzeń psychicznych i zachowania u dzieci i młodzieży, w tym problemów dotyczących rozwoju seksualnego, a także związanych z uzależnieniami; psychoterapię indywidualną; pomoc psychologiczną w sytuacji kryzysu emocjonalnego oraz problemów rodzinnych; poradnictwo dla rodziców.

 

Facebook Icon